FORGOT YOUR DETAILS?

ORLİ GROUP

Orli Group, AS&DA İnşaat ve Dekorasyon Ltd., Orli Investment and Property Ltd., Orli Tarım ve Hayvancılık Ltd. ve Orli Turizm Ltd. şirketlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Bu şirketlerin faaliyetleri, AS&DA İnşaat ve Dekorasyon Ltd. şirketi, KKTC'de adını duyurmaya başlarken kalite ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur. Bu düşüncelerle faaliyet gösteren şirketler grubumuz hem KKTC’de, hem de yurtdışında yaptığı inşaatlarla ve özellikle iç dekorasyon alanında başarılı grafik çizimleriyle biliniyor. Marka olmuş birçok yapıda imzamız bulunmaktadır. Orli Investment and Property Ltd. ve Orli Tarım ve Hayvancılık Ltd. şirketlerimiz, kendilerine ülkemizde sağlıklı ve sürdürülebilir üretimi misyon edinmiştir. Bu iki şirketimizin vizyonu üretmek, daha çok üretmek; pazarlamak daha çok pazarlamak ve ülke çiftçisine ve tarımcısına bol kazanç sağlamaktır. Ülkemizde tarım ve turizm birbirlerinin lokomotifidir; Orli Turizm Ltd. şirketi olarak da çalışmalarımız eko turizm ve tarım noktasındadır ve 2018 yılından itibaren ülke turizmine örnek olacak girişimlerde bulunacağımızı müjdeliyoruz.

Kuzey Kıbrıs tarım sektöründe,kırsalda yaşayan insanımıza ve ülkemize kaliteli hizmetlerin optimal teknoloji ve uluslararası kalite standartlarında kaynak kullanımı aracılığı ile sağlanması ve sürekli geliştirilmesi,sürdürülebilirligin temini ve genelde ülke insanımızın ekonomik refahına katkıda bulunmak.

İnşaat ve tarım sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olarak,yeniliklere ve geleceği kavramaya açık olmak,şirketlerimizi ülke dışında başarıyla temsil etmek,geniş kapsamlı beklentileri karşılayabilmek,üretim hedefini ilke olarak sahiplenmek,sürekli büyüme hedefi olmak,ekonomiye değer katmak ve iş imkanları yaratmak vizyonumuzdur.Kısaca,öncelikli hedefimiz Türkiye olarak,faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz tüm ülkelerde her geçen gün daha modemize olmak ve amaçlarımıza ulaşmaktır.

işveren sorumluluğumuzun tümü değerlerimizi ve ilkelerimizi anlamak,uygulamak,şirketimiz içerisinde bu değerlerin sürdürülebilirligini sağlamak,çözüm odaklı olarak koşulsuz müşteri memnuniyetinde önemli rol oynamaktır.

 

insanlara ve çevreye saygı
.Müşteri beklentilerini karşılamak
.Sürekli ilerleme ve gelişme kaydetmek
.Eğitime ve takım çalışmasına odaklanmak
.İş ortamında mesleki sağlık ve güvenlik gerekliliklerini sağlamak
.Güvenilir ve dürüst olmak,tüm kanuni gerekliliklere uymak
.Toplumdan aldığını topluma iade etmek

BİRLİKTE ÇALIŞMAK İÇİN

En iyi en iyi projemizi yapmak için elimizden geleni yapacağız!

TOP